Capacidad Maxìma: 7 Duraciòn: 4 horas Cuando: Dimecres i disabtes de Juny a Setembre.
  • DESCRIPCIÓ
  • RESERVAS
  • FAQ

Acompanya’ns en una excursió en vaixell tradicional per gaudir d’un màgic capvespre a Formentera.
Navegarem per Illetes, l’illot d’Espalmador i les seves cales més inaccessibles al costat del far d’es Pou i acabarem el dia contemplant la posta de sol.

A partir de 4 persones us podem oferir una excursió privada qualsevol dia de la setmana, contacta’ns!

 

Capacitat màxima del vaixell: 7 persones.  

Duració de la excursió: 4 hores aprox.

Preu: 80€/persona.

Quan: Tots els Dimecres i els dissabtes, de de juny a setembre.

Punt de trobada: Port de la Savina, davant de l’Hotel Bahia.

Hora sortida: juny 17: 30h / Juliol 17: 00h / Agost 16: 30h / Setembre 16: 00h. (Trobada 15 minuts abans).

Important: Per respecte als altres clients no esperem a ningú

 

CONDICIONS DE CONTRATACIÓ

S’abonarà la totalitat de l’import per persona en el moment de realitzar la reserva de l’excursió.

L’excursió requereix d’un mínim de 4 persones, en cas de no arribar al mínim Sa Barca de Formentera dóna les següents opcions a triar:

  • Reagrupar el grup del matí amb el de la tarda si les places ho permeten.
  • Canvi a un altre dia disponible.
  • Devolució de la reserva.
  • Pricing Name
    Data
    End
    Group (Min-Max)
    Pricing
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 2 June 2020
    End Tuesday 2 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 5 June 2020
    End Friday 5 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 9 June 2020
    End Tuesday 9 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 12 June 2020
    End Friday 12 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 16 June 2020
    End Tuesday 16 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 19 June 2020
    End Friday 19 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 23 June 2020
    End Tuesday 23 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 26 June 2020
    End Friday 26 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 30 June 2020
    End Tuesday 30 June 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 3 July 2020
    End Friday 3 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 7 July 2020
    End Tuesday 7 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 10 July 2020
    End Friday 10 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 14 July 2020
    End Tuesday 14 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 17 July 2020
    End Friday 17 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 21 July 2020
    End Tuesday 21 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 24 July 2020
    End Friday 24 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 28 July 2020
    End Tuesday 28 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 31 July 2020
    End Friday 31 July 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 4 August 2020
    End Tuesday 4 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 7 August 2020
    End Friday 7 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 11 August 2020
    End Tuesday 11 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 14 August 2020
    End Friday 14 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 18 August 2020
    End Tuesday 18 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 21 August 2020
    End Friday 21 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 25 August 2020
    End Tuesday 25 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 28 August 2020
    End Friday 28 August 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 1 September 2020
    End Tuesday 1 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 4 September 2020
    End Friday 4 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 8 September 2020
    End Tuesday 8 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 11 September 2020
    End Friday 11 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 15 September 2020
    End Tuesday 15 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 18 September 2020
    End Friday 18 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 22 September 2020
    End Tuesday 22 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Friday 25 September 2020
    End Friday 25 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     
  • Pricing Name Fecha salida
    Data Tuesday 29 September 2020
    End Tuesday 29 September 2020
    1 - 7 N. Pax
     

No esperem a ningú per respecte als altres clients, amb la qual cosa en cas de retard es perdrà la possibilitat de realitzar l'activitat i no es retornarà l'import.

Si vols cancel·lar la teva reserva envia un e-mail el més aviat possible a info@sabarcadeformentera.com
Es retornarà el total de l'import sempre que la cancel·lació sigui amb dues setmanes d'antelació.

En cas de cancel·lació per part de Sa Barca de Formentera es retornarà al client el cost de la reserva. (Donant-se el client per satisfet i renunciant a cap altra indemnització).

L'excursió es realitzarà amb qualsevol dels nostres llaüts, segons les necessitats d'organització de Sa Barca de Formentera, preferiblement serà amb el La Forge.

L'itinerari de Snorkeling és cap al Sud, passant per Caló d'es Moro, les Piscines Naturals, l'Arc, punta Gavina i Cala Saona.
Els recorreguts de les excursions poden variar a criteri del patró segons les condicions del mar "principalment l'onatge a causa del vent" Sempre per aconseguir estar el més confortable possible al vaixell i gaudir al màxim de l'experiència.

En qualsevol de les excursions podeu portar tot el que us vingui de gust de menjar i begudes, els llaüts disposen de nevera de gel.

Al port de la Savina, els nostres vaixells es troben al pantalà situat just davant de l'Hotel Bahia.